جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • توجه ویژه دکتر سلطانی فر به تکمیل پروژه‌های عمرانی

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

   توجه ویژه دکتر سلطانی فر به تکمیل پروژه‌های عمرانی

   توجه ویژه دکتر سلطانی فر به تکمیل پروژه‌های عمرانی

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: وزیر ورزش و جوانان تاکید ویژه‌ای بر اتمام پروژه‌های عمرانی خراسان رضوی دارند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی اظهار کرد: استان خراسان رضوی یکی از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود که در تمامی حوزه‌ها ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد و باید به آن توجه کنیم.وی افزود: در استان پهناور خراسان رضوی ما ۲۸ شهرستان داریم که همه با نیاز‌های مختلفی رو به رو هستند و در مجموع استان ما از حیث سرانه ورزشی با کمبود مواجه هستیم. همچنین تعداد پروژه‌های نیمه تمام در استان بالا است و باید هر چه سریعتر برای تکمیل آن‌ها تلاش کرد.
   فتاحی خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و جوانان احتمام و توجه ویژه‌ای بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان دارد. در همین راستا ما هم برنامه ریزی ویژه‌ای برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و افزایش سرانه ورزشی استان داریم.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با تلاش همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در طول یکسال گذشته پروژه‌های جدید از جمله استخر قهرمانی شهید حججی، استادیوم ۵ هزار نفری قوچان، سالن ورزشی شهدای نوده و ۱۱ پروژه ورزشی دیگر به بهره برداری و افتتاح رسیده و همچنین ۱۲ پروژه ورزشی دیگر هم تا پایان سال افتتاح خواهند شد که کمک شایانی به استان خواهند کرد.
   وی ادامه داد: در سیاست های اداره کل ورزش و جوانان تمامی شهرستان ها از یک سهم و جایگاه برخوردارند و در توزیع و گسترش زیرساخت ها به تمامی مناطق استان توجه خواهیم کرد.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 974,126
تعداد بازدید امروز : 792
تعداد بازدید دیروز : 1,328
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.