جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • توجه به بانوان ورزشکار از اولویت های ماست

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

   توجه به بانوان ورزشکار از اولویت های ماست

   توجه به بانوان ورزشکار از اولویت های ماست

   مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی با اشاره به اهمیت بانوان در حوزه ورزش همگانی گفت: بایدوضعیت قهرمانان مشخص شود تا مشکلات آنها را تا حد توان برطرف کنیم.

   فرزاد فتاحی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی با توجه به پتانسیل بالایی که در حوزه بانوان دارد توانسته سال گذشته به عنوان استان برتر شناخته شود؛ ماندن در این جایگاه حساسیت‌های زیادی دارد ما اگر بخواهیم در حوزه بانوان موفقیتمان ادامه داشته باشد باید یک سری اقدامات خاصی انجام دهیم.
   مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی با بیان اینکه اگر اختیارات معاونین محدود باشد روند رشد ورزش استان مختل می‌شود ادامه داد: باید روند موفقیت را تسریع کنیم از این رو باید اختیارات را درهر حوزه افزایش دهیم و از آنها در خصوص مسئولیتشان گزارش بخواهیم.
   وی با اشاره به اهمیت حضور بانوان در ورزش همگانی تصریح کرد: برنامه شش ماه دوم۹۷ و سال ۹۸ را مشخص کنید و ابزار رسیدن به هدفتان را تعیین کنید تا در اختیارتان گذاشته شود؛ ورزش همگانی حساسیت بیشتری دارد حضور بانوان باید درا ین حوزه بیشتر شود، هر چه تعداد بانوان بیشتر شود رشد ورزش بیشتر خواهد بود؛ باید به صورتی کار شود که مردم و مسئولین تحرک و پویایی بین بانوان را مشاهده کنند.
   فتاحی توجه به ورزشکاران و قهرمانان را از اولویت برنامه‌های خود دانست و عنوان کرد: در حوزه قهرمانی رشته هایی که نقش آفرین بودند را شناسایی کنید تا حمایت شوند؛ باید در رشته‌هایی که قابلیت مدال آوری دارند سرمایه گذاری شود و از همه قهرمانان در شهرستان‌ها تجلیل شود.
   مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باید در طول سال جلسه با نواب روسای بانوان و کارشناسان ورزش بانوان در شهرستان‌‌ها به صورت منظم برگزار شود و در خصوص تمامی حوزه‌ها صحبت کنید و مشکلات را بشنوید تا سعی کنیم آنها را حل کنیم.
   وی نظارت برباشگاه‌ها را بسیار حائز اهمیت برشمارد و گفت: اگر نظارت برباشگاه‌ها بصورت سازمان یافته نباشد روند منفی در تمرینات پیش گرفته می‌شود و اگر کوتاهی کنیم با مشکلات جدی روبرو می‌شویم.
   فتاحی درادامه بیان کرد: باید برهیئت‌ها نظارت شود و براساس نیاز آنها کمک مالی صورت گیرد؛ سرنوشت قهرمانان برای ما خیلی مهم است کارشناسان باید آخرین وضعیت آنها را بررسی کنند اگر مشکلی دارند اطلاع دهند شاید نتوانیم همه مشکلات را حل کنیم اما بخشی را که بتوانیم مرتفع می‌کنیم.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,105,654
تعداد بازدید امروز : 1
تعداد بازدید دیروز : 1,942
آخرین به روزرسانی : 1398/03/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.