جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید از اماکن ورزشی مشهد در اولین روزکاری مدیرکل جدید ورزش

   بازدید از اماکن ورزشی مشهد در اولین روزکاری مدیرکل جدید ورزش

   بازدید از اماکن ورزشی مشهد در اولین روزکاری مدیرکل جدید ورزش

   مدیرکل جدید ورزش و جوانان دیروز را اولین روز کاری خود قلمداد کرد و به بازدید از اماکن ورزشی شهر پرداخت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، یک روز بعد از مراسم معارفه، فرزاد فتاحی اولین روز حضور خود در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی را با بازدید از اماکن ورزشی شهر مشهد آغاز کرد.
   مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان رضوی صبح روز گذشته در اولین بازدید خود در مجموعه ورزشی شهید رجایی واقع در شهرک شهید رجایی حاضر شد. فتاحی با بازدید از این مجموعه واقع در حاشیه شهر مشهد پیگیر وضعیت مناسب سازی فضای بیرونی آن برای کودکان و نوجوانان و همچنین تعمیرات و نوسازی سالن های ورزشی (فوتسال و کشتی) مجموعه شهید رجایی شد.
   امیر زارعی معاون ورزشی اداره کل، سروش پورآزاد مسئول روابط عمومی و احمد صالح نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد همراهان فتاحی در بازدید های روز گذشته بودند و توضیحات لازم را به او ارائه می دادند.
   مجموعه مرحوم جعفریان، مقصد بعدی مدیرکل بود و او در این بازدید شرایط سالن جودو، اســتخر و زمین خاکی این مجموعه را بررسی کرد؛ او همچنین بازدیدی از مجموعه ورزشی قدس داشت. فتاحی در بازدید از مجموعه قدس از نزدیک در جریان شرایط و مشکلات این مجموعه قرار گرفت و نسبت به رفع آن ها پیگیری های لازم را انجام داد.
   فتاحی پس از بازدید از این ۳ مجموعه واقع در حاشیه شهر مشهد به مجموعه ورزشی سجاد رفت و در مراسم اختتامیه مسابقات ژیمناستیک قهرمانی استان و تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا شرکت کرد.
   وی همچنین در بازدید از این مجموعه از امکانات استخر مجموعه سجاد و همچنین خانه بسکتبال دیدن کرد. فتاحی پس از مجموعه ســجاد راهی مجموعه ورزشی ثامن الائمه شد تا در جریان روند نوسازی ورزشگاه فوتبال این مجموعه و همچنین تکمیل مابقی پروژه های نیمه کاره این مجموعه ورزشی قرار گیرد.
   او همچنین پس از مجموعه ورزشی ثامن الائمه از اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز و اماکن ورزشی این شهرستان بازدید کرد.
   فتاحی پس از بازدید یک روزه خود از اماکن ورزشی شهر مشهد اظهار کرد: در روز های آتی به صورت فشرده با مسئولان هیئت های ورزشی، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها، ورزشکاران و مسئولان مجموعه های ورزشی و کارمندان اداره کل ورزش و جوانان جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا هرچه سریع تر در جریان مشکلات و نیاز های جامعه ورزشی قرار بگیریم.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 974,153
تعداد بازدید امروز : 819
تعداد بازدید دیروز : 1,328
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.