جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی : حمایت از جوانان به تحقق شعار سال کمک می‌کند

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی : حمایت از جوانان به تحقق شعار سال کمک می‌کند

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی : حمایت از جوانان به تحقق شعار سال کمک می‌کند

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: اگر از جوانان خلاق و سمن‌های کارآمد حمایت شود شعار سال که همان حمایت از کالای ایرانی است محقق می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان درخصوص برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در راستای حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های وزارت ورزش وجوانان برای تحقق پیام مقام معظم رهبری، توجه به فرصت و زمینه‌ای است که در ورزش برای تبلیغ کالای ایرانی وجود دارد. وزارت ورزش و جوانان تسهیلاتی را برای حمایت تولیدکنندگان لوازم ورزشی در نظر گرفته است. که ما هم به سهم خود تلاش می‌کنیم تا این امر در استان تحقق یابد و از نهاد‌های فعال در این حوزه حمایت کنیم.
   وی افزود: یکی از مواردی که باید در تحقق شعار سال مورد توجه قرار گیرد مسئله جوانان است. معتقدیم که اگر جوانان خلاق و سمن‌های فعال و دارای برنامه حمایت و پشتیبانی شوند به عرصه های مختلف تولید کالای ایرانی کمک خواهند کرد به نوعی می‌توان گفت انرژی و انگیزه جوانی می‌تواند بسیاری از نیاز‌های امور اجرایی را حل کند.
   صبوریان تاکید کرد: باور به جوانان و حمایت آن‌ها سبب می‌شود تا ایده‌ها و فکر‌های جدید در حوزه‌های مختلف گسترش یابد و در عرصه‌های مختلف مخصوصا تولید کالا ما می‌توانیم با نمونه های خارجی رقابت کنیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان در راستای تحقق شعار سال برنامه‌های مختلفی دارد و ما هم در سطح استان این برنامه‌ها را اجرایی خواهیم کرد و در راستای حمایت از کالای ایرانی از ایده‌ها و فعالیت‌های جوانان و سمن‌ها در این حوزه پشتیبانی می‌کنیم.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 974,149
تعداد بازدید امروز : 815
تعداد بازدید دیروز : 1,328
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.