جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • صبوریان: تکمیل استخر مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور تا مهر امسال

   صبوریان: تکمیل استخر مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور تا مهر امسال

   صبوریان: تکمیل استخر مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور تا مهر امسال

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای ساخت استخر مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور بخش خصوصی و شرکت فولاد خراسان اعلام آمادگی کرده است و تلاش می‌کنیم، اجرای این پروژه را در قالب همکاری با بخش خصوصی پیش ببریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان در نیشابور و در حاشیه دیدار معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان از روند ساخت مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای ساخت استخر مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور بخش خصوصی و شرکت فولاد خراسان اعلام آمادگی کرده است و تلاش می‌کنیم، اجرای این پروژه را در قالب همکاری با بخش خصوصی پیش ببریم.
   وی ادامه داد: امیدواریم تا مهرماه سال جاری استخر مجموعه تکمیل و در هفته دولت افتتاح شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: زمین چمن ورزشگاه انقلاب نیز با دستور وزیر ورزش و جوانان در حال پیگیری بوده و قرار است در تا مهرماه چمن مجموعه به بهره‌برداری برسد و پس‌ از آن، یک هزار صندلی تماشاگر نصب شود، پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری زمین چمن نیز تکمیل شود.
   صبوریان تأکید کرد: برای مجموعه ورزشی انقلاب نیشابور از محل ۲۷ صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده مبلغی تخصیص نیافته، ولی جهت ساخت سالن تخصصی صخره‌نوردی مبلغ ۱۴ میلیارد ریال تخصیص‌ یافته است.
   وی ادامه داد: از همین محل مبلغ ۱۰ میلیارد برای خانه جوان و ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال نیز برای جاده تندرستی در نظر گرفته‌ شده است.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 974,180
تعداد بازدید امروز : 846
تعداد بازدید دیروز : 1,328
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.