جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی: شهدا میراث معنوی و الگوی جامعه هستند

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی: شهدا میراث معنوی و الگوی جامعه هستند

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی: شهدا میراث معنوی و الگوی جامعه هستند

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شهدا میراث معنوی و الگوی جامعه هستند، زنده نگهداشتن یاد شهدا و روایت گری زندگی آنها از راه‌های مقابله با فتنه دشمنان در جنگ نرم است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کورش صبوریان در آیین تجلیل از خانواده‌های شهدا ضمن تبریک ۲۲اسفند روز شهید اظهار کرد: تقدیر و تکریم از کسانی که در راه وطن از جان و مالشان میگذرند در تمام دنیا انجام می‌شود، ما نیز به این اصل پایبندیم.
   وی افزود: امروزه در سطح جهان جنگ سخت به جنگ نرم تبدیل شده است، در جنگ سخت تمام وطن برای شکست دشمن متحد می‌شوند و از کشورشان دفاع می‌کنند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: اکنون دشمنان بدون ایجاد حساسیت و اتحاد به درون ملت‌ها رخنه می‌کنند تا آن را فرو پاشند، در این زمینه سرمایه‌گذاری‌های بسیاری انجام می‌دهند.
   صبوریان بیان کرد: زنده نگهداشتن یاد شهدا یکی از راه‌های مقابله با این فتنه است ما باید با روایت‌گری زندگی شهدا باعث زنده نگهداشتن یاد آنها شویم همانطور که در محرم و صفر اتفاقات عاشورای سید شهدا را روایت می‌کنیم و به بزرگترین نگرانی دشمن تبدیل شده است.
   وی عنوان کرد: تبلیغات و فرهنگ سازی توسط دشمن در میان نوجوانان و جوانان بسیار بیشتر از دیگر اقشار است چرا که تاثیر پذیرترند، در فضای مجازی که یکی از ضعف‌های مامحسوب می‌شود با یک مرحله این ضعف برطرف نمی‌شود و این فرهنگ‌سازی باید مستمر باشد.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 974,172
تعداد بازدید امروز : 838
تعداد بازدید دیروز : 1,328
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.