جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • صبوریان در حاشیه افتتاح استخر خصوصی در نیشابور؛ حامی بخش خصوصی برای ورود به ورزش هستیم

   صبوریان در حاشیه افتتاح استخر خصوصی در نیشابور؛

   صبوریان در حاشیه افتتاح استخر خصوصی در نیشابور؛ حامی بخش خصوصی برای ورود به ورزش هستیم

   صبوریان در حاشیه افتتاح استخر خصوصی در نیشابور؛ حامی بخش خصوصی برای ورود به ورزش هستیم

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تلاش میکنیم که در فراهم سازی ابزار و بستر سازی های قانونی با تمام توان از بخش خصوصی برای ورود به ورزش حمایت کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی کوروش صبوریان در حاشیه مراسم افتتاح فاز نخست مجموعه آبی نی سایا در نیشابور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزش ما برای رشد و توسعه در کنار منابع و اعتبارات دولتی به حمایت و ورود بخش خصوصی نیاز دارد.
   وی افزود: برای تحقق این امر ما از تمام اختیارات و توانمان برای حمایت از بخش خصوصی استفاده می کنیم تا بتوانیم تسهیل کننده فضای ورود آنان به ورزش باشیم.
   صبوریان تاکید کرد: قطعا ورزش فقط مدال آوری و حوزه قهرمانی نیست توسعه ورزشی در کنار به ارمغان آوردن افتخار برای کشور به میزان بسیار زیادی در سلامت جامعه تاثیر گذار است و همانگونه که حضور بخش خصوصی و خیرین در دیگر حوزه کمبود ها را برطرف کرده است در ورزش هم می تواند ضمن از میان برداشتن محدودیت ها به توسعه سلامت و کاهش آسیب های اجتماعی می انجامد.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در طول دوران مدیریتی ام تلاش کرده ام که مانعی برای بخش خصوصی و سرمایه گذاری در ورزش ایجاد نشود و تا جایی که قانون به ما اجازه داده بستر را آماده کرده ایم، امروز هم خوشحالم که این مجموعه پس از چندین سال وقفه با رسیدن به مرحله بهره برداری ظرفیت های خوبی را برای ورزش شهرستان نیشابور فراهم کرده است.
   مجموعه آبی نی سایا واقع در شهرستان نیشابور عصر امروز با حضور کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، گرمابی و چنارانی نمایندگان نیشابور در مجلس شورای اسلامی، شیبانی فرماندار شهرستان، احمدی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 639,353
تعداد بازدید امروز : 130
تعداد بازدید دیروز : 1,085
آخرین به روزرسانی : 1397/04/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.