جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • صبوریان: نقش ورزش در سلامت و نشاط جامعه مورد توجه مسئولین قرار گیرد

   صبوریان: نقش ورزش در سلامت و نشاط جامعه مورد توجه مسئولین قرار گیرد

   صبوریان: نقش ورزش در سلامت و نشاط جامعه مورد توجه مسئولین قرار گیرد

   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: نمی‌توانیم از نقش ورزش در سلامت جامعه غافل شویم و باید با توجه به ورزش برای سلامت و نشاط جامعه اقدام کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ظهر امروز و در نشست صمیمی رئیس کمیسیون فرهنگی شورا شهر مشهد و نایب رئیس این شورا با اعضای هئیت رئیسه کوهنوردی استان خراسان رضوی و تیم منتخب صعود برون مرزی به قله ۸ هزار متری ماناسلو کشور نپال برگزار شد، اظهار کرد: ورزش همگانی، جزئی از اولویت های ماست و در کنار این مهم، باید به حوزه قهرمانی نیز توجه شود.
   صبوریان با بیان اینکه گسترش ورزش بسیاری از آسیب های اجتماعی را کاهش می‌دهد و از همین‌رو باید نگاه‌ ویژه‌تری به آن شود، تصریح کرد: در شرایط کنونی، سراسر کشور تحت تاثیر مسابقات آسیایی بوده که در حال برگزاری است؛ هیچ اتفاقی را نمی‌توان پیدا کرد که تمام کشور را درگیر خود نماید.
   وی با اشاره به اینکه موفقیت هرکدام از این ورزشکاران موجب سربلندی و غرور ایران و ایرانی می‌شود، گفت: هنگامی که یک بانوی محجبه کشور با موفقیت در مسابقات بین المللی بر روی سکو قرار می‌گیرد، تمام حرف ها در رابطه با حجاب و پوشش در آن مسابقات به نمایش می‌گذارد و بهترین راه برای ترویج این امر مقدس است.
   وی با بیان اینکه اتفاقات بسیار خوبی در حوزه ورزش همگانی استان با همکاری شهرداری صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بسیار مفتخر هستیم که استان خراسان رتبه اول کشور را در حوزه ورزش همگانی به خود اختصاص داده است.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 639,384
تعداد بازدید امروز : 161
تعداد بازدید دیروز : 1,085
آخرین به روزرسانی : 1397/04/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.