جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شعبانی بهار: المپیادهای محلات مظهر توسعه‌یافتگی ورزشی در شهر مشهد است

   شعبانی بهار:

   شعبانی بهار: المپیادهای محلات مظهر توسعه‌یافتگی ورزشی در شهر مشهد است

   شعبانی بهار: المپیادهای محلات مظهر توسعه‌یافتگی ورزشی در شهر مشهد است

   معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر به دنبال توسعه ورزشی و نمود آن هستیم برگزاری المپیادهای ورزشی محلات، مظهر این توسعه‌یافتگی است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، غلامرضا شعبانی بهار در مراسم افتتاحیه هشتمین المپیاد ورزشی بانوان محلات مشهد که در سالن شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: اگر بخواهیم ورزش به خصوص ورزش همگانی در جامعه نهادینه شود باید به سه موضوع توجه کرد.
   وی افزود: در توسعه ورزش همگانی در مرحله اول پدر و مادر نقش بسیار تأثیرگذاری دارند و در واقع ستون اصلی توسعه ورزش هستند دومین مرحله نقش مدارس در توسعه ورزش همگانی است که می‌توان استعدادهای دانش آموزان را در این محل کشف کرد و در نهایت سومین مرحله نقش محلات مختلف در سطح شهرهای کشور در حوزه ورزش است.
   شعبانی بهار با تقدیر از مدیریت شهری مشهد برای برگزاری هشتمین المپیاد ورزشی بانوان محلات مشهد تصریح کرد: اگر به دنبال توسعه ورزشی و نمود آن هستیم برگزاری المپیادهای ورزشی محلات مظهر این توسعه‌یافتگی است.این حرکت اقدام بسیار ارزشمندی است که اداره کل ورزش و جونان و شهرداری مشهد به خوبی در حال برگزاری آن هستند.
   معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: برگزاری این المپیاد ورزشی در آینده سبب می‌شود تا در مسابقات بین‌المللی بتوانیم جوانان خود را اعزام کنیم که این مهم در حوزه ورزش قهرمانی بسیار حائز اهمیت است.
   اخبار مرتبط
خراسان رضوی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 639,385
تعداد بازدید امروز : 162
تعداد بازدید دیروز : 1,085
آخرین به روزرسانی : 1397/04/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.